هندوانه به شرط جوهر


صبح زود که از خونه میزنی بیرون خوشحالی که  از یک محدوده پر خطر از لحاظ امواج ناشناس آنتن های ماهواره وارد محل کار با خطرات کمتر شدی وعصر پس از خستگی فراوان مجددن به منزل ومحدوده اشعه های مضر وخطرناک امواج ناشناس پا میگذاری .پس از رسیدن ودراز کردن پای مبارک حوس میکنی یه قاچ هندوانه میل بفرمائی .البته تا اینجای کار مشکلی نیست.وقتی هندوانه را قاچ میکنی وچشمت به جمال مبارک قرمزی آن میافتد کلی از انتخابت خوشحال میشی که هندوانه ای مثل قند خریدی.ولی وقتی میخوری ومیفهمی که رنگ این هندوانه جوهرقرمز است یه جورائی فکر میکنی به شعورت توهین شده .

این اتفاق نه با تغییرات ژنتیکی بلکه با اضافه کردن ماده‌ای شیمیایی در کانال‌های آب در جالیزارهای بوشهر توسط برخی کشاورزان رخ می‌دهد. گفتیم روغن جامد نخوریم تا گرفتگی عروق نداشته باشیم وگیاهخوار ومیوه خوار بشیم تا اثر اشعه ها رو از بین ببریم.حال باید یه فکری واسه هندوانه ها کنیم.دمت گرم رئیسعلی دلواری با این همشهری هات که میخوان با کمک برخی عوامل دیگر ریشه مردم تهران رو بخشکانند.

/ 9 نظر / 6 بازدید
حسام

بگيد بيشتر از اين آلوده نفرماييد .بدون پرداخت حقوق اضافه وپول مسكن وزلزله خودمون ميريم.

رزيتا داوري

احتمالن بچه شمال شهري كه ماهوارتون از 8 صبح تا 2 نيمه شب قطع است و امواج زياد داريد.اگه اينجوري باشه حقتونه هر كه بامش بيش برفش بيشتر.

ویکتوریا

آدم بعضی چیزارو که میشنوه واقعاً می مونه چی بگه آخه آدمایی مثل ما که ماهواره ندارن چه گناهی کردن که باید به آتیش بقیه بسوزن خدا ازشون نگذره و دردی که برای این مردم بی گناه می خوان به جون خود و عزیزاشون بیفته

امير سررشته داري

مهرداد جان سال گذشته مدتي ميوه و صيفي جات را از قزوين مي خريدم. ولي متوجه شدم بلااستثنا از هندوانه و گوجه و خيار گرفته تا ميوه هاي درختي تماما بوي سم مالاتيون مي دهد. ابتدا فكر كردم شايد موردي باشد بعد متوجه شدم تقريبا تمام زارعين محترم بدون توجه به دوره نيمه عمر سم و زمان برداشت، تمامي محصولاتشان را با مالاتيون و يا سموم ديگر نوازش مي دهند! و بعد از آن هم معده من و جنابعالي نوازش مي يابد!

ماندانا راکعی

وای چه هندونه قرمزی جدی خوردن داره .تو هم یه جوری به ما رسوندی که بچه از اون بچه تهرونای بالا شهریا حالا کجاه میشینید فک کنم بچه مقدس اردبیلی باشی یا از اون محله قدیمیای تجریش

شکور

شما فقط فکر خودتی که از محدوده خارج بشی ؟ پس زن و بچه بی گناهت چی؟ به فکر اونا نیستی؟ عجب آدم خودخواهی هستی والا

شکور

آره عزیز برادر سر کار که زن و بچتو نمیبری می بری؟