هومان بچگی کرده شما به بزرگی خود عفو کنید

دوم اینکه این جماعت وبلاگ نویس بیکار وقتی سوژه ای برای وبلاگ خود پیدا نمیکنند ومسائل زیست محیطی را در حال کلیماکس میبینند ناچارند به امثال شما گیر داده وبا بزرگنمائی مسائل خرد از کاه کوهی بسازند.مثلن عرض لوله گذاری یک متر را که با بیل مکانیکی  حفر میشود میگوید 10 متر .
با توجه به توانمندیها وشایستگی های حضرتعالی که در سنین کم به چنین مدارجی دست یافته اید هیچ بعید نیست همین افراد بخیل برای شما پاپوش درست کنند تا فردا اگر خواستید نماینده یا وزیر و وکیل شوید وجهه شما را تخریب نمایند.لذا منبعد به عبور ومرور چنین افرادی بالاخص ایادی سازمان منابع طبیعی! بیشتر توجه نموده واز ایشان دوری نمایید.
با توجه به لهجه لری هومان احتمالن لر دیگری بجای ایشان در وبلاگ مطلب گذاشته وبایستی این شخص مورد بازخواست وتعقیب قرار گیرد. شاید هم هومان شده مرد هزار چهره هم در چهار محال است هم در سبز پرس وهم در تنگ صیاد.
هومان را من از دانشگاه میشناسم یک درسی داشتیم بنام توسعه پایدار که هومان مرتبن دنبال یللی تللی بود واصلن سر کلاس نمیآمد ومن هم فکر میکنم به همین دلیل که بارها از این درس نمره قبولی نگرفت لذا فرمایشات شما را در خصوص ضرورت احداث خط لوله گاز از پارک ملی ببخشید منطقه حفاظت شده وتوسعه پایدار را نمیفهمد.وسر وکاری هم با توسعه ندارد.من هم جای او بودم با این حقوق و مزایای توپ که سازمان منابع طبیعی! میدهد، میشدم دشمن شماره یک محیط زیست.البته پیشنهاد میکنم شما حقوقشو بدید تا علیه منابع طبیعی بنویسد.زیرا مادامی که از سازمان منابع طبیعی! حقوق میگیرد آش همین آش است وکاسه همین کاسه.
در پایان ضمن قدردانی از پیگیریهای شما که موجبات شکایت یک اداره کل متولی محیط زیست از یک" مدافع محیط زیست نما" شده درخواست دارم اگر امکان دارد در حق این رفیق ما توجه نموده وبخاطر زن وبچه وگرفتاریهای روزمره ومقامی که قرار است از سازمان منابع طبیعی ! بخاطر عدم گیر دادن به همان سازمان! بگیرند لذا از پیگیری درخواست خود اجتناب نموده ودل یه مشت وبلاگ نویس بیکار را شاد نمایید که اگر ننمایید فردا به تبع محمد درویش یه بیرق کنار وبلاگشون میچسبونند که ازدیده بان طبیعت بختیاری حمایت میکنیم.
در آخر لازم میدانم از اقدامات شایسته آن مقام محترم وطرح شکایت از یک فعال "نمای" محیط زیست که برای اولین بار از شهریور 20  تاکنون مسبوق به سابقه نمیباشد قدردانی نمایم .فقط دقت فرمایید این رکورد شکنی به گوش گینس نرسد که وجهه خوبی برای ثبت رکورد نخواهد داشت.

ضمنن وبلاگ قشنگی دارید بیا تبادل لینک کنیم

بیشتر بدانید:

سبز پرس

مژگان جمشیدی

 

 

/ 8 نظر / 154 بازدید
یک آشنا

بنظر این مدیر کل باید گوشتهای قصابی سر محل رو مهر میزده که قسمت نشده....

سپهر سلیمی

از اینکه وبلاگ آقای مدیر را معرفی کردید بی نهایت ممنونم . استفاده بردیم !!

vectoryak

جای بسی شگفتی است که این مسئله با توجه به صحت و درستی آن که حتی منجر به واکنش بعضی از مسئولین سازمان حفاظت محیط زیست از جمله مدير طرح حفاظت از تنوع زيستي زاگرس مرکزیه هم گردیده از سوی آقای یوسف پور به عنوان نشر اکاذیب عنوان گردیده بنده خود بعنوان کسی که سالها در شرکت های پیمانکاری خط لوله به عنوان کارشناس کار کرد ه ام بارها و بارها شاهد اتفاقاتی از این دست بوده ام و شایسته نیست معدود کسانی را که جز دلسوزی برای این مرز و بوم نیت دیگری را دنبال نمی کنند اینگونه با برخورد ناشایسته و قضاوت های عجولانه ی خود سر خورده و نا امید کنیم به امید آنروز که ما به جای غرض ورزی و جبهه گیریهای بی جا به دور از منافع شخصی و شغلی خود فقط و فقط به ایران زیبا بیندیشیم پاینده باشی ایران زیبا

akbar

سلام خوبی ؟ خسته نباشی عالی بود ازاین به بعد بیشتر به وبلاگت سر خواهم زد موفق باشی خیلی خوشحال شدم

اشکار

فتبارک الله احن الخالقین! این مدیر جوان و جوانمرد شه شباهت بی بدیلی با یوزارسیف دارند! انگار که این هومان خان حسود و بخیل یوسف زمان را در چاه انداخته است. این بدخواهان به این دکتر دامپزشک از روی بغض لقب دکتر سوزوکی داده بودند. اصلا هومان خان از بچگی با پیشرفت و ترقی پیمانکاران... ببخشید استان محالف بود . در دوره دبستان ماشین کارشناسان دلسوزی را که این جنگل های مخروبه و تاریک را به مستضعفان واگذار می کردند و به یاری فقرای کورع دار ذغال می شتافتند خط خطی می کرد

http://iranpoetry.org

شهر تبريز است و جان قربان جانان ميکند سرمه چشم از غبار کفش مهمان ميکند تشريف بيارين خوشحالمون ميکنين http://iranpoetry.org

احمد پازوکی

چهل و یکمین گفت و گوی داغ سبز با موضوع "تنگ صیاد" و شکایت از هومان خاکپور ...پنجشنبه ساعت 15.20

kamran

khoobe