رونالدو رو بی خیال ، عبود رو بچسب

جاده ای که به قیمت تخریب اراضی سینه کوه جائی که هر کوهنوردی لااقل برای یکبار هم که شده از این منطقه عبور نموده وحساسیت های تخریب ودستکاری در این شیب تند را میداند.ونیازی هم نیست کارشناس باشد .
علت عنوان کردن این جک هم همین اتفاقی بود که در دار آباد افتاد. و علاقمندان منابع طبیعی بایستی دست از جماعت تخریب چی دیگر برداشته وعلی الحساب منابع طبیعی استان تهران را بچسبند که دارد به خودی گل میزند.جماعتی که خود حافظ وقرقبان عرصه های منابع طبیعی هستند.


مخلص کلام:
در این مکان به نوبه خودم وبه پاس گامهائی که بارها با عزیزان دلسوز کوهنورد در این مناطق برداشته ام از دوست وهمکار عزیزم مهندس عبدی نژاد خواهش داریم همانگونه که همیشه در صدد جلب رضایت ارباب رجوع ومتقاضیان بوده اند توجه خاصی به عرایض دوستان کوهنورد به نمایندگی خیل عظیمی از دوستداران طبیعت داشته و دراین وانفسای زمین خواری وتخریب و ویرانی های حادث شده برای سرزمینمان لااقل به دنبال روشهای دیگری برای تامین آب نهال کاریهای دامنه البرز بوده ، چرا که دیدن این جاده در کنار دیگر مستحدثات ساخته شده در دامنه های مشرف به شمال شرق تهران بیش از پیش دل هر دوستدار طبیعت را بدرد میآورد. و فراموش نکنیم که گاهی یک حرکت وصحبت نابخردانه وخالی از نگاه کارشناسی تا ماهها وسالها فکر وذکر وانرژی و وقت یک سازمان یا وزارتخانه را میگیرد تا موفق به خنثی نمودن این اثر مخرب گردد و در این موقعیت زمانی ، انتظار از عزیزان منابع طبیعی بیش از دیگرانی است که طبیعت را با ت دو نقطه مینویسند.

موخره:

در دامنه جنوبی کوههای مشرف به فرحزادی نیز در سمت راست ساخت وسازهای دانشگاه آزاد وحصارک جاده سازی خیلی چشم انداز نازیبائی بجا گذشته که دعوت میکنم از جناب محمدی سری هم به این منطقه بزنند.

/ 2 نظر / 6 بازدید

دیگو ارماندو مارادونااسطوره ارژانتینی فوتبال نه برزیل