خوابهای شیرین

 کاری ندارم که نیروی انتظامی در مواجهه با برخوردها و مشکلات وبزه های حادث شده اجتماعی چون چاقو خوردن یک جوان در میدان کاج یا جوانی دیگر در کرج توسط همسرش وموارد مشابه در نزاع های خیابانی که خود بارها شاهد آن بوده ام عکس العملی انجام نمیدهد.اما اگر گذرتان به پاسگاه های انتظامی افتاده باشد نیک دریافته اید که اگر به عنوان شاکی پرونده مورد تهدید مامورین به مثابه یک متهم قرار نگیرید شانس آورده اید.


پرده آخر:
اگر کسی را میشناسید که علیرغم زن بودن دارای رویاهای صادقه بوده وهمانند آیدا خانم قصه "5 کیلومتر تا بهشت" موفق به کشف اسرار و معماهای پلیسی  توسط خواب نما شدن میگردد و از سوی دیگر اگر افسری را سراغ دارید که نه تنها بدنبال پرونده شما بوده بلکه در صورت خرابی ماشینتان همانند یک فرشته نجات نقش آژانس را برای شما بازی کرده وهمچون یک موش خوردنی به حرفهای یک زیان دیده گوش داده و نه تنها از تهدیدها ناراحت نشده بلکه چون یک زیردست  از دستورات شخصی چون آیدا تبعیت مینماید، لطف فرموده در اولین فرصت  این حقیر را خبر نموده شاید محل اختفای خودرو بنده وصدها زیان دیده ومالباخته دیگررا در خواب دیده و دل ملتی را شاد نمایند. 

/ 4 نظر / 11 بازدید
حسین بدری پور

با سلام. مهرداد جان راست باید گفت هر راست نباید گفت. پیدا کردن فردی مشابه آیدا خانم بسیار دشوار است. یک زحمت بکش پرس و جو کن خود آیدا خانم را پیدا کن. قطعن تکه تکه های خودروات را نیز می توانی پیدا کنی.

ehsan mosayebi

بسیار زیبا افسوس که سر خودمان را درد می آوریم

بهمن افراسيابي

مهرداد جان من هم مال باخته ام در 19 رمضان که از شیراز عازم خنج بودم تا بعد از یکسال به دیدن پدرم روم در شهر کوار ناخلفی بر جعبه ی عقب ماشینم دست برد زد وکیفم را به سرقت بردوحال اگر خواب نمایی ویا مامور دلسوزی یافتی حقیر را مطلع ساز تا شاید ......

هومان خاکپور

مهردادخان ... سرنوشت ابهامات لایحه قانون جامع منابع طبیعی چی شد؟