امواجی با طعم مرگ

امروز با یکی از معلمین فرزندم صحبت میکردم که متوجه بیماری همسرش به ام اس شدم .این خبر برای من از این منظر ناراحت کننده بود که این همسر، مادر فرزندی چند ماهه است و مرتبا بایستی داروهای گرانقیمت مصرف کند که جدای از بار مالی سنگین میلیونی در هر ماه،  مشکلات زیادی را در خصوص عدم تحرک ونگهداری از فرزند برای او بوجود آورده است.بعد از صحبت در خصوص علل ابتلا به بیماری،او به نقل از دکتر معالج همسرش میگفت: سابقن هر ماه یک بیمار ام اس داشتم ولی اکنون بالغ بر 12 نفر شده است وهمه این بیماریها ناشی از آلودگی های جدیدی است که بر روی سیستم اعصاب افراد اثر میگذارد .آلودگی هائی که عمده آن انتشار امواجی است که جهت ایجاد پارازیت برروی آنتن های ماهواره ونیز امواج تلفن همراه و دیگر آلودگی های صوتی وتنش های روزمره زندگی میباشد.


روزگاری که ریزگردها از یک سو و آلودگی های ناشی از دود وبنزین نامرغوب و آزبست لنت های ترمز و سرو صدای این شهر شلوغ  وآب نیترات دار و هزار مشکل ودرد بی درمان گریبان اهالی این پایتخت را گرفته چه بهتر از انتشار امواجی که مرگ خاموش را بدنبال دارد ولااقل میتوان بی هیچ هزینه ای از انتشار آنها جلوگیری کرد؛ پرهیز کنیم، چرا که انتشار این امواج بروز بیماریهای ناشناس وجدید را فزونی خواهد بخشید وخشک و تر را با هم خواهد سوزاند.

 

/ 6 نظر / 35 بازدید
احسان

ممنون جناب مسیبی در ضاهر این موضوع منطقی به نظر می رسد اما آیا تحقیق علمی هم انجام شده؟ این بیماری در حالت حاد نه تنها بیمار را از زندگی خسته می کند بلکه اطرافیان هم از نظر روحی زجر می کشند

محمد ابراهیم اسدی

شکی نیست که مدیران با توجه به هجوم ریزگردها وآلودگی هوای تهران که علت آن دود وبنزین خودروها وصنایع است کاری نمیکنند که مردم بیشتر در معرض آلودگی قرار بگیرند چون زن وبچه همین افراد هم در معرض این امواج قرار میگیرند.

سام خ

[عصبانی]

نامدار

ما همه محکوم به مرگیم

الیاس یزدانی خراسان شمالی

با سلام خدمتشما سرور بزرگوار مطلب بسیار زیبا و به جایی بود شاید یان نجواها (بهتر بگویم فریاد ها )روزی به گوش مسببان اصلی برسد . به امید انروز