قابل توجه وبلاگ نویس ها

در سال جدید تصمیم گرفتم لینک عمده عزیزانی را که به نوعی در کافه جناب دکتر اشراقی مطلب منتشر کرده وبنوعی میتوان از آنها به عنوان قلم زنان عرصه طبیعت نام برد ونوشته های آنها شاید تلنگری در جهت رفع مسائل ومشکلات وچالش های فراروی زیست بوم ایران باشد  را در قالب برو بچ به عنوان پیوند قرار دهم.اما به راحتی شاید نتوان تشخیص داد نام اصلی این عزیزان چیست اما اگر دوستی از قلم افتاده ویا از انتخاب نامش ناراضی است بفرمایید تا بعنوان وبلاگ نویس ناراضی از او یاد کنم یا اگر خیلی اصرار داشت نامش وکنیه اش را تغییر دهم.

 

/ 8 نظر / 5 بازدید
حسین عبیری گلپایگانی

سلام جناب مهرداد و تشکر از لطفی که کردید.

مهرداد

سپهر عزیز عمومن قدمت هر فردی را به شهریور 20 نسبت میدهند.لذا با توجه به سابق وبلاگ شما که از سال 82 است این وجه تسمیه داده شده است.امید که مقبول شما واقع گردد.درود محسن جان وقتی هوش شما تیز است قطعن خودت هم تیزی.درود با توجه به ماهیت تارنمای طبیعت ایران که طنز هم در لابلای مطالب آن وجود دارد لذا به بزرگواری خود ببخشید.

حسن زاده

سلام ممنون از حسن سلیقه شما ما را هم فراموش کردین ! موفق باشید .

بهروز اقلیم

هم خلاقانه و هم هوشمندانه بود. چند موردش باعث شد حسابی بخندم. مرسی!

محمد ابراهیم

مهرداد جان شرمنده خبر نداشتم شما در پايان سال قبل در جشنواره وبلاگ نويس برتر شدي عفو بفرما وتبريكات حقير را پذيرا باش.با نبود جناب درويش كار براي باقي مانده ها سخت تر از قبل است.

بهروز اقلیم

می بینم که بعضی موارد رو دارین عوض می کنین. فشار از بالا است یا چانه زنی از پایین؟

امیر سررشته داری

مهرداد جان بسیار عالی بود و از لقبی که به من دادی نه تنها ناراضی نیستم بلکه کلی خوش به حالم شد ولی باور کن دایی جان ناپلئون وبلاگستان سبز خیلی خوشش نیومد. بالاخره این عنوانی بود که قبلن به من از طرف دوستان اعطا شده بود. در عین حال من امیر سررشته داری اصلن با این عنوان مشکل ندارم. ارادتمند

بهروز اقلیم

پیشنهاد که نه، ندارم، اما راستش چیزی که برام جالب بود برشی بود از نگاه یک نفر به یک مجموعه. این اسامی با وجود اینکه شاید از جنس شوخی به نظر برسند اما برای من نمای شفافی داشتند از دیدگاه شما در مورد دوستان وبلاگ نویس و اینکه درست مثل یک کاریکاتوریست ماهر گزیده ای از مجموعه ویژگی های عزیزان رو برجسته کرده بودید. من خودم از این بعد قضیه بسیار لذت بردم و صداقت شما رو پیش خودم تحسین کردم. اینکه گفتم خندیدم هم به همین دلیل بود، خنده ام بیشتر بابت همین حس شیرین شفافیت بود. امیدوارم دوستانی که پیغام خصوصی فرستادند در عین رضایت از تغییر عنوان مورد نظرشون از پیامی که در اسامی شما نهفته بود بهره بگیرند. رو به راه باشید قربان.