خاطرات عمر رفته ... Memories of life gone

نشست فارغ التحصیلان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران هر ساله در روزهای پایانی اردیبهشت ماه در محل پردیس کرج و با حضور فارغ التحصیلان سالهای مختلف تشکیل می گردد. نظر به اینکه عموماً فارغ التحصیلان دوره های خیلی قبل و پائین تر از سال 1360 معمولاً در این نشست شرکت دارند بر آن شدیم تا در یک فراخوان با یک تیر دو نشان بزنیم. هم از سرنوشت خیلی از فارغ التحصیلان که اطلاعی نداریم خبری کسب کنیم و هم دعوتنامه برای دوستان کشف شده  بفرستیم تادر این تجمع شرکت کنند. قطعاً دیدن فارغ التحصیلان بعد از دهه ۶٠ خالی از لطف نیست . از همه فارغ التحصیلان سالهای 6٠ لغایت 7۵ در مقطع کارشناسی که از دانشکده منابع طبیعی وکشاورزی دانشگاه تهران فارغ التحصیل هستند دعوت می گردد مشخصات فردی شامل نام و نام خانوادگی، سال تولد، سال فارغ التحصیلی، رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی، محل کار، آدرس ایمیل، شماره تلفن محل کار و تلفن همراه را در اختیار اینجانب قرار داده تا به نحو مقتضی نسبت به جمع آوری این اطلاعات اقدام لازم بعمل آید. بدیهی است در صورتی که مایل نیستید این اطلاعات منتشر گردد  کافیست کامنت خود را بصورت خصوصی در زیر همین نوشته  ارسال یا به این آدرس :yekdost1367@gmail.com    ایمیل نمایید.
لطفن پس از رویت وارسال مشخصات خود،  به کلیه دوستانی که میشناسید مطلب را ایمیل  فرمایید.منتظر حضور پر شور و رنگارنگتان هستیم.

/ 7 نظر / 17 بازدید
رضا نامجويان

مهرداد عزيز سلام اقدام بسيار خوبي كرديد انشاء ا... بتوانيم با پشتكار و تلاش شما هر ساله در گردهمايي ها دوستان و همكلاسي هاي خود را ببينيم و تجديد ارادتي بنماييم.

احسان

سلام عمو جان. دویاره یرگشتم.این بار با دست پر.همراهی شما باعث دلگرمی ماست. لینک شما رو تو وبلاگم گذاشتم. همیشه سبز

علی

سلام انجام وظیفه شد

روزبه اجلالی

از زحمتی که میکشید تشکر میکنم. متوجه نشدم که اطلاعاتخواسته شده را کجا باید وارد کنم .

مصطفی

سلام به ایمیلت ارسال شد تا حالا چند تا جمع کردی

انصاری

رضا انصاری -تولد: 1351- ورودی 71-رشته خاکشناسی-فراغت لیسانس 1375 - تلفن همراه وآدرس ایمیل به yekdost1367@gmail.com ارسال شد.

رضا نامجويان

مهرداد جان سلام حسب فرمايش جنابعالي مشخصات من: ورودي 74 كارشناسي مهندسي مرتع و آبخيز داري دانشكده منابع طبيعي دانشگاه تهران ورودي 78 كارشناسي ارشد مهندسي منابع طبيعي- مرتعداري دانشكده منابع طبيعي دانشگاه تهران پست الكترونيك:rnamjooyan@yahoo.com rnamjooyan@gmail.com