نخستین جشنواره منابع طبیعی ورسانه ها

نخستین جشنواره منابع طبیعی ورسانه ها روز دوشنبه 23 اسفند در هتل المپیک تهران برگزار شد.
این جشنواره برای اولین بار یه شکل وقالب کنونی با همکاری بانک کشاورزی وگروه تولیدی سایپا در سه سطح رسانه ای، جمعی وخبرنگاران فعال برگزار شد که از بین 250 آثار واصله به دبیرخانه همایش تعداد 12 رسانه وخبرنگار به عنوان برترین های ملی وتعدادی از نفرات ورسانه وروزنامه و.. به عنوان دریافت کنندگان لوح سپاس وتندیس انتخاب گردیدند.
جدای از نوع فعالیت گروههای کاری در رسته ها ی مختلف کاری رسانه ای، تنها میتوان به چند دسته از افراد، صفت خادمان رسانه ای بی مزد ومواجب اطلاق نمود که از آنجمله میتوان به نقادان و یادداشت نویسان در رسانه های مکتوب ودر رسانه های دیجیتال ، وبلاگ نویسان اشاره نمود.گر چه در حوزه منابع طبیعی ومحیط زیست شمار این عزیزان به سختی از تعداد انگشتان دست بیشتر میشود اما بر خود لازم میدانم نام وحضور  عزیزانی چون محمد درویش ، هومان خاکپور،امیر سررشته داری،حسین عبیری گلپایگانی ودیگر وبلاگ نویسان غیر وابسته  را با خود به عنوان وبلاگ نویس برتر همراه دانسته ومعتقد باشیم که همانگونه که تاکنون بی مزد ومنت به نگارش مسائل ومشکلات وچالشها ی فرا روی منابع طبیعی ومحیط زیست کشور همت داشته ایم، همچنان این کشتی نیمه به گل نشسته را یاری داده تا بلکه سو سوی امید به روزهای تعالی در این حوزه خاموش نشود. گزارش تصویری این جشنواره را در اینجا میتوانید دنبال نمایید.

/ 5 نظر / 30 بازدید
حسین عبیری گلپایگانی

جناب مسیبی سلام با تشکر از لطف جنابعالی نسبت به بنده بنده نیز یک مطلب نقد در باره برگزاری این نوع همایشها خواهم نوشت که مواردی را در این موضوع روشن خواهم کرد. سپاس گزارم.

محمد رضا

تبريك حقير را پذيرا باشيد

عباس مسیبی

سلام تبریک من را بپذیر . ظاهرا این وبلاگ نویسی داد در خانواده ما فراگیر می شود.

فاطر

وبلاگ نويس برتر آقاي مهندس مسيبي! آقاي چنگيز قياسي نوشته از بين 3000 اثر برتر شناخته شده . شما چرا شكسته نفسي مي كنيد و مي گيد 250 اثر ؟!؟

فاطر

چرا بهت برخورد آقا مهرداد ؟ قصد نداشتم بگم انتخاب شما از روی شایستگی نبوده و یا دوستی و رفاقت درش نقش داشته . حرفم این بود که چرا شکسته نفسی کردید. آن پست را هم دیدم و براتون نظر گذاشتم. موفق باشید. گرچه خانه از پای بس ویران است!!